Кошик
1061 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 10:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

+380 (67) 752-90-57
Найкращі товари з Європи, Азіі та Америки...

Набір для миття підлоги Leifheit Clean Twist M Ergo + БЕЗКОШТОВНА додаткова губка Static Plus

-25% Набір для миття підлоги Leifheit Clean Twist M Ergo + БЕЗКОШТОВНА додаткова губка Static Plus, фото 1
  • Набір для миття підлоги Leifheit Clean Twist M Ergo + БЕЗКОШТОВНА додаткова губка Static Plus, фото 2
  • Набір для миття підлоги Leifheit Clean Twist M Ergo + БЕЗКОШТОВНА додаткова губка Static Plus, фото 3
  • Набір для миття підлоги Leifheit Clean Twist M Ergo + БЕЗКОШТОВНА додаткова губка Static Plus, фото 4
  • Набір для миття підлоги Leifheit Clean Twist M Ergo + БЕЗКОШТОВНА додаткова губка Static Plus, фото 5
  • Набір для миття підлоги Leifheit Clean Twist M Ergo + БЕЗКОШТОВНА додаткова губка Static Plus, фото 6
  • Набір для миття підлоги Leifheit Clean Twist M Ergo + БЕЗКОШТОВНА додаткова губка Static Plus, фото 7
  • Набір для миття підлоги Leifheit Clean Twist M Ergo + БЕЗКОШТОВНА додаткова губка Static Plus, фото 8
  • Набір для миття підлоги Leifheit Clean Twist M Ergo + БЕЗКОШТОВНА додаткова губка Static Plus, фото 9
  • Набір для миття підлоги Leifheit Clean Twist M Ergo + БЕЗКОШТОВНА додаткова губка Static Plus, фото 10

5 999 ₴

4 500 ₴

  • Готово до відправки
  • Код: 52137
+380 (67) 752-90-57
менеджер
Набір для миття підлоги Leifheit Clean Twist M Ergo + БЕЗКОШТОВНА додаткова губка Static Plus
Набір для миття підлоги Leifheit Clean Twist M Ergo + БЕЗКОШТОВНА додаткова губка Static Plus
5 999 ₴4 500 ₴
Готово до відправки
+380 (67) 752-90-57
менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Комплект для прибирання Leifheit відро зі шваброю з віджиманням, Універсальний набір для миття підлог швабра з відром + БЕЗКОШТОВНА додаткова губка Static Plus, Виробник: Німеччина

Опис:

Новий інноваційний набір Clean Twist M - відро з насадкою для віджиму та швабра з революційною технологією відцентрового віджиму.

Найпростіший спосіб очищення підлоги – особливо підходить для делікатної дерев’яної підлоги. Запатентована технологія обертання в ручці.

Змінна губка Micro Duo 52123  : підходить для всіх типів підлог (плитка, лінолеум і т.д.)

НОВИНКА: легке кріплення змінної губки через кишені та застібки-липучки

Функція зупинки віджиму для легкого контролю вологості.

Гнучке обертання на 360° для легкого протирання вісімок. З’єднання, що дозволяє плоско згинати для очищення важкодоступних місць, напр. під меблями або ліжком.

НОВИНКА: зручна ручка відра для зручного транспортування та компактного зберігання. Оптимізований налив води. 

>n style="font-size:28px">Характеристики:

- Матеріал: метал, пластик
- Телескопічна сталева ручка (110 - 140 см)
- Легке кріплення змінної насадки за допомогою кишень і застібок - липучок
- Механізм обертання для швидкого віджимання
- Шарнір 360° для протирання хвилястими лініями
- Комплект: швабра з губкою, універсальне відро, механізм віджимання
- Розмір робочої поверхні швабри: 33 х 10 см
- Розміри відра з механізмом віджимання: 46 х 26.5 x 31.5 см

+ БЕЗКОШТОВНА додаткова губка Static Plus

Основні
ТипШвабра з платформою
Основне призначенняУніверсальне, Для підлоги, Для вікон, Для стін
Матеріал насадкиМікрофібра
Наявність механізму віджимуЄ
Тип ручкирозбірна
Матеріал ручкиметал
Комплектація відромЄ (з віджимом)
ВиробникLeifheit
Країна виробникНімеччина
Габаритні розміри
Довжина ручки140 см
Об`єм відра20 л
Тип призначення
Тип призначенняКомплект для прибирання Leifheit відро зі шваброю з віджиманням, Універсальний набір для миття підлоги швабра з відром
  • Ціна: 4 500 ₴